Smart Operátor

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máš zkušenosti z výroby, technické myšlení a chceš se posunout někam dát? Práce u stroje je pro tebe už stereotyp a chceš využít své znalosti z praxe a nastarovat svou kariéru ? Máme pro tebe zajímavou pracovní nabídku na pozici Smart Operátor.

Náplň práce:

  • práce u svěřené částli linky
  • zodpovědnost za menší kolektiv
  • drobné, běžné opravy stroje
  • úzká spolupráce se seřizovačem a hlavním mistrem

NABÍZÍME

  • prémie až 20% z paušálního platu
  • odpolední příplatek 8,20 Kč/hod
  • noční příplatek 18,50 Kč/hod
  • příplatek za nepřetržitý provoz 10,40 Kč/hod
  • příplatek za víkend 25%
  • 25 dní dovolené
  • 2 dny zdravotního volna
  • benefit Cafeterie (příspěvky na welness, kulturu, vitamíny,...)
  • příspěvek na životní pojištění
  • odkup firemních výrobků za symbolickou cenu
  • dotovaná strava (4Kč polévka, hlavní jídlo 26-32 Kč)
  • každoroční navýšení mzdy
  • možnost rychlého karierního růstu

POŽADUJEME

  • praxe z výrobního prostředí
  • technické myšlení
  • uživatelská znalost práce na pc
  • samostatnost, zodpovědnost
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden)
  • chuť učit se novým věcem

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 595 131 777

Kód: 34-18-401788

Místo práce: Opava