Směnový/á vedoucí úklid. zaměstnanců - vyhrazeno pro ID (130 Kč/hod.)

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost s 25letou historií a významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb a dalších speciálních služeb nejen pro průmyslové provozy, ale také kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, obchody, banky nebo hotely a to v rámci celé České republiky i Slovenska. Jsme členem Hospodářské komory a držiteli řady ISO norem.

Pracovní místo je vyhrazeno pro osoby s přiznaným invalidním důchodem - podmínkou.

Náplň práce: kontrola prováděných úklidových prací, vedení úklidových pracovníků, manuální výpomoc při úklidu a komunikace s nadřízenou.

Pracovní doba: pondělí až pátek, práce pouze na odpolední směně 16:00 až 22:00 hod.

Nabízíme: práci na HPP (zkrácený úvazek), nelze na DPP.

Mzda: 130 Kč/hod. (= cca 17 000 Kč/měsíc) + náborový příspěvek 12 000 Kč.

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nástup: ihned - SPĚCHÁ!

Místo výkonu práce: Olomouc, tř. Kosmonautů

Firma: CLEANCAT s.r.o.

Kontakt: Marcela RÁKOVÁ
Keramická 602/19, 711 00 Ostrava - Hrušov

Telefon: 596223724

Místo práce: Olomouc