Specialista CRM kampaní / datový analytik –⁠⁠⁠⁠⁠ MOBIL POHOTOVOST

Jsme síť prodejen a servisních center s více než dvacetiletou historií. Jsme specialisté na prodej mobilních telefonů, tabletů a jejich příslušenství. Nabízíme jak nové zboží z oficiální české distribuce, tak i zánovní nebo levnější použité přístroje. Jsme výjimeční kombinací služeb, která našim zákazníkům umožňuje nejenom zboží koupit, ale zároveň i prodat, a tím docílit unikátní ceny za nový přístroj. Jsme Mobil Pohotovost.

Co Vás čeká na této pozici čeká

  • příprava, realizace a vyhodnocení CRM aktivit
  • pravidelné reportování výsledků aktivit
  • pokročilá segmentace dat
  • návrh nových CRM kampaní na základě dlouhodobé strategie firmy
  • návrh a tvorba automatizovaných pravidel v rámci CRM a výkonnostního marketingu na základě datové analýzy
  • průběžné rozšiřování databáze klientů
  • pomoc s vyhodnocením kohort, retence a produktového portfolia
  • úzká spolupráce s marketingovým a produktovým oddělením