Specialista /ka dodavatelské kvality Ústí nad Orlicí

Jste kovaný v oblasti kvality a komunikace s dodavateli je pro vás denním chlebem?

Dokážete si poradit s reklamacemi a vyjednávání je vaše silná stránka?

Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni?

Nebráníte se cestování?

Požadujeme:

SOU/SŠ vzdělání technického zaměření (strojní vzdělání výhodou))

praxe v oblasti kontroly kvality nebo výrobní technologii

zkušenost s dodavatelskou kvalitou, ideálně s audity u dodavatele (prostředí automotive

výhodou)

znalost metodiky měření

orientace ve výkresové dokumentaci

ochota cestovat

znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

pečlivost, spolehlivost, komunikativnost a samostatnost

Pracovní náplň:

Zodpovědnost za zajištění dodavatelské kvality

Zodpovědnost za rozvoj a zlepšování výkonnosti dodavatelů

Provádění auditů u dodavatelů

Podpora reklamačních řízení u dodavatelů, kontrola akčních plánů a opatření

Optimalizace procesů kvality dodavatelů

Spolupráce na nových projektech

Nabízíme:

Pružnou pracovní dobu s možností home office (po zaučení)

Odpovídající mzdové ohodnocení

Práci v globálním týmu při zachování přátelské pracovní atmosféry

Možnost profesního růstu v rámci koncernových projektů

Další zaměstnanecké benefity (penzijko, dovolená navíc, roční bonus, program výhodných mobilních tarifů, stravenkový paušál...)

Pokud Vás pozice zaujala, budeme se těšit na Váš profesní životopis v české a anglické verzi.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Ústí nad Orlicí