HW specialista/ka - elektro

EVPÚ Defence a.s. se zaměřuje na vlastní vývoj, design, výrobu a servis speciálních systémů pro monitorování a průzkum, speciálních vozidel, dvouosých inteligentních manipulátorů, denních-nočních i termovizních kamer, střeleckých pozorovacích zaměřovačů, velitelských zaměřovačů, systémů detekce laserového a radarového ozáření, zbraňových stanic a modulárních systémů ochrany perimetru.

Co vás čeká:

  • Vývoj PCB
  • Vývoj a návrh HW částí
  • Testování a programování FW
  • Základní mechanické úkony, pájení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Zkušenosti s vývojem/stavbou HW
  • Znalost uP ARM, programovací jazyk C/C++
  • Znalost rodiny obvodů CortexM3 výhodou
  • Anglický jazyk min. úroveň A2
  • ŘP skupiny B

...a za to nabízíme:

  • Odpovídající měsíční mzdu
  • Systém čtvrtletního odměňování
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů Sick Days
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenkový paušál v hodně 150,- Kč
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na narozeniny, narození dítěte, životní výroční atp.
  • Příspěvek na brýle a čočky
  • Příjemný kolektiv i pracovní prostředí
  • Kvalitní kávu z pražírny zdarma
  • Teambuildingové akce několikrát do roku, vánoční večírek a další....

Firma: EVPÚ Defence a.s.

Kontakt: Lucie Blažková
Jaktáře 1781, 686 01 Uherské Hradiště

Telefon: 572557542

Místo práce: Uherské Hradiště