Specialista HSE Český Krumlov

Požadujeme:

SŠ vzdělání (administrativa, obchod, ekonomie)

Praxe v oblasti ŽP, BOZP

Znalost SAP výhodou

AJ / NJ na komunikativní úrovni

Nabídka:

Pracovní smlouva na dobu neurčitou

25 dní dovolené

Firemní stravování zdarma

Příspěvek na dopravu

Příspěvek na penzijní a životní pojištění dle mzdy zaměstnance

Pravidelné odměny (dovolená, Vánoce a roční bonus)

Příspěvek na kulturu, zdraví a sport ve výši 4.500 Kč/rok

Pracovní náplň:

Zabezpečování úkolů v oblasti životního prostředí dle platné

legislativy, zejména s ohledem na oblast odpadového hospodářství, ochrany

ovzduší, vodního hospodářství, chemických látek

Zajišťování činností v oblasti BOZP, zejména ochranné pracovní pomůcky

Spolupráce s externí firmou na zajišťování chodu úklidových služeb, ostrahy objektu a stravování

Spolupráce na interních auditech ŽP, BOZP a auditech ISO 9001, 14001, 45001

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Český Krumlov