HR Specialista (s kratší praxí)

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Rozšiřujeme tým o kolegu/kolegyni jako HR Specialistu.

Tvojí hlavní činností bude recruitment a zároveň budeš součástí různých HR projektů a budeš se podílet na marketingových aktivitách ve firmě. :-)

Je to něco, co by tě oslovilo? Ozvi se..

Pracovní náplň

  • administrativní podpora HR oddělení
  • nábor uchazečů o zaměstnání
  • selekce vhodných uchazečů
  • inzerce na pracvoních portálech
  • marketingové aktivity

NABÍZÍME

  • 25 dní dovolené
  • 50 % roční bonus ze mzdy
  • HPP na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • každoroční růst mezd
  • jazykové a odborné vzdělávání

POŽADUJEME

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti personalistiky nejméně 1 rok
  • Německý jazyk na středně pokročilé úrovni B1 - slovem i písmem
  • MS Office pro denní využití
  • organizační a komunikační dovednosti
  • ochota učit se nové věci

DALŠÍ POŽADAVKY

  • němčina (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 378 402 800

Kód: 9-14-406305-1

Místo práce: Plzeňský kraj