SPECIALISTA KVALITY 40.000 kč

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Do výrobní kvality hledáme schopné kolegy na pozici inženýra kvality. Máte již zkušenosti ze strojní kvality, jste silní v komunikaci se zákazníky? Podíleli jste se na výrobkových auditech? Pak se nám neváhejte ozvat, rádi se s vámi potkáme!

Zašlete svoje CV pro více informací

Náplň práce

  • Řešení v problémů v oblasti kvality
  • Prevence a předcházení nedostatků v oblasti kvality
  • Komunikace se zákazníky
  • Realizace výrobkových auditů

Nabízíme

  • Práci ve stabilní firmě
  • 13. plat
  • Dotované stravování, možnost stravy v naší jídelně
  • Příspěvek na pojištění
  • Vybavená Caffeterie
  • Mnoho dalších bonusů
  • Místo práce: Rychnov nad Kněžnou

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání ideálně strojírenského zaměření
  • Prokazatelná zkušenost z oblasti strojní kvality
  • Znalost ISO 9001
  • Angličtina komunikační

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Veronika Malinská

Telefon: +420 775787242

Kód: 54761

Místo práce: Královéhradecký kraj