Specialista kvality a analýzy (M/Ž) - Lukrativní mzda, dovolená navíc, stravován

Do naší mezinárodní společnosti hledáme Specialista kvality a analýzy. Specializujeme se na výrobu senzorů a měřidel. Tato pozice vám nabízí možnost pracovat s inovativními technologiemi a ovlivňovat budoucnost společně s námi. Staňte se součástí našeho týmu a přineste své zkušenosti do hry!

Můžeme Vám nabídnout:

  • Lukrativní mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na dopravu až do výše 2000 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování nebo stravenkový paušál
  • Půlroční bonusy
  • Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • 25 dnů dovolené
  • Cafeterie
  • Možnost kariérního růstu a rozvoje
  • Firemní akce
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Práce s nejnovějšími technologiemi a moderním laboratorním vybavením

Náplň práce:

  • Provádět komplexní analýzu vnitřních poruch
  • Identifikovat skutečné příčiny poruchy až na úroveň jednotlivých komponent
  • Rozpoznávat potenciální trendy
  • Analyzovat vrácené výrobky od zákazníků a zaznamenávat data
  • Vyhodnocovat testy a vytvářet dokumentaci
  • Samostatně provádět funkční testy
  • Provádět rozměrové a materiálové analýzy

Hledáme:

  • Jednotlivce s orientací ve fungování systému jakosti (IATF 16949)
  • Kandidáty s zkušenostmi v automotive výrobě
  • Osoby schopné číst technickou dokumentaci a pracovat s PCB
  • Lidí s znalostí elektroniky a schémat PCB
  • Zkušené v pájení a SMT procesech
  • Individua se znalostí normy IPC
  • Absolventy technických středních škol nebo kandidáty s odpovídající praxí
  • Osoby s zájmem o elektroniku a měřicí techniku
  • Jedince s pozitivním přístupem ke změnám a ochotou se stále vzdělávat.

Neváhejte nám zaslat Váš životopis!

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Alex Polák
Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6 – Hradčany

Telefon: 606048202

Kód: 450250

Místo práce: Přestanov