SPECIALISTA LOGISTIKY l JIČÍNSKO

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáme zkušeného disponenta logistiky, který má již předchozí zkušenost z automotive, umí pracovat se SAPem a nebojí se komunikovat v anglickém jazyce.

Pokud tyto tři požadavky splňujete, pošlete Váš životopis.

A co Vás čeká dále?

  • zajištění informačních a logistických toků mezi zákazníkem/dodavatelem a závodem
  • včasné dodávky nakupovanách dílů
  • kontrola a odesílání odvolávek
  • řešení zákaznických reklamací v logistice
  • příprava podkladů pro reporting

NABÍZÍME

  • 13. a 14. plat
  • firemní vzdělávání
  • závodní stravování
  • benefitní program Cafeterie
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemné pracovní prostředí
  • práce v jednosměnném provozu
  • flexibilní pracovní doba

POŽADUJEME

  • praxe v automotive na obdobné pozici
  • komunikativní AJ
  • znalost SAP

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 495 213 748

Kód: 5-21-406653

Místo práce: Jičín