Specialista nákupu

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Pracovní náplň:

zpracování potřeb a požadavků pro materiály a služby nepřímého nákupu

opatřování a vyhodnocování nabídek dodavatelů

zpracování poptávek a objednávek pro dané materiály a služby

kontrola termínů dodání materiálů a služeb

spolupráce s ostatními vnitropodnikovými odděleními

kontrola faktur a příjmu materiálů

dokumentace nákupních operací a dohod

spolupráce při hodnocení dodavatelů

NABÍZÍME

  • 25 dní dovolené
  • měsíční prémie a vánoční prémie
  • HPP na dobu neurčitou
  • stravenky
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • každoroční růst mezd
  • možnost zvyšování kvalifikace

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání, v případě technického směru je to výhoda
  • Praxe na pozici v oblasti nákupu
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Znalost práce v ERP systému SAP je výhodou

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 378 402 800

Kód: 9-23-406428-1

Místo práce: Plzeňský kraj

Poznámka: vhodné pro absolventy