Specialista nákupu Český Krumlov

Požadujeme

  • VOŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Zkušenost v jednání se zahraničními dodavateli
  • Znalost práce v programu SAP

Pracovní náplň

  • Reporting vedoucímu nákupu
  • Provádění administrativních procesů s dodavateli po celém světě
  • Příprava centrálních smluv a harmonogramů dodávek
  • Zodpovědnost za pravidelnou komunikaci s dodavateli vč. úpravy cen v souladu s kupujícím kategorie
  • Správa úkolů elektronického zadávání veřejných zakázek
  • Správa procesů zadávání zakázek (RFI, RFQ, zadávání dodavatelů) pomocí standardních nástrojů a procesů pro zadávání zakázek (e-procurement, SAP)

Nabídka:

 Smlouva na dobu neurčitou

 Roční bonus

 5 týdnů dovolené

 Závodní stravování (obědy a večeře) ZDARMA

 Příspěvek na penzijní a životní pojištění

 Pravidelné odměny (dovolená, Vánoce a roční bonus)

 Příspěvek na dojíždění

 Příspěvek na kulturu, zdraví a sport ve výši 4.500, - Kč/rok

 Očkování proti chřipce

 ŠKODA AUTO zvýhodněné ceny

 Bonus pro pracovních a životních výročích, narození dítěte

 Odměny za zlepšovací návrhy

 Zvýhodněné tarify pro blízké, rodinné akce a výlety

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Český Krumlov