Specialista nákupu junior - vhodné pro absolventy s AJ

Wellpack je rychle rostoucí česká společnost působící v oblasti outsourcingu služeb ve výrobě a v logistice – nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Jste právě absolvent technicky zaměřené školy nebo máte pracovní zkušenosti do 5 let a láká Vás nákup technických komponentů? Pokud se dokážete orientovat ve výkresové dokumentaci a domluvíte se anglicky, vše ostatní Vás naučí zkušený kolega. Naše spolupracující firma v Nučicích, Praha - západ, rozšiřuje tým.

Co vás čeká?

  • nákup dílů podle výkresové dokumentace,

  • celková realizace poptávky,

  • hledání nových obchodních příležitostí,

  • administrativa (faktury, dodací listy, apod.).

Co u vás potřebujeme?

  • min SŠ vzdělání, nejlépe technického směru,

  • orientaci ve výkresové dokumentaci,

  • znalost MS Office,

  • dobré organizační schopnosti, pečlivost,

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (písemná i komunikativní znalost).

Co vám za to nabídneme?

  • plat dle zkušeností 40-50 tis hrubého, smlouva na dobu neurčitou,

  • 5 týdnů dovolené,

  • bonusy, prémie, kafetérie,

  • podporující tým a "rodinné" zázemí firmy.

Firma: WELL PACK s.r.o.

Kontakt: Jana Růžičková

Telefon: 607806912

Místo práce: Nučice

Poznámka: vhodné pro absolventy