Specialista/ka oceňování vozidel

Autocentrum DAVO CAR, s.r.o. dynamicky rostoucí autobazar, měnící se v komplexní centrum auto služeb. Autocentrum DAVO CAR je 3. největším prodejcem ojetých vozů v rámci České republiky s obchodovanými více než 6 000 vozy za rok. Staňte se součástí skvělého pracovního týmu! Rádi přivítáme v našich řadách každého, kdo má chuť na sobě pracovat. Klademe důraz na dobrý kolektiv, který je nedílným základem úspěchu naší společné práce.

Autocentrum DAVO CAR hledá do svého týmu posilu na pozici Specialista/ka oceňování vozidel

Náplň práce

  • Oceňování vozidel s ohledem na požadovanou strukturu a situaci na trhu.
  • Konzultace cen s výkupním oddělením.
  • Vyhledávání obchodních příležitostí skrze inzerci.

Požadujeme

  • Velmi dobrou orientaci na automobilovém trhu (značky, modely, ceny atd.)
  • Velmi dobrou znalost cen vozidel - prodej /nákup
  • Základní znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • Proaktivní přístup, dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost
  • ŘP skupiny B
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • praxe na obdobné pozici vítaná

Nabízíme

  • Měsíční mzdu ve výši 60 000,- Kč
  • Vstupní intenzivní školení
  • Průběžné a pravidelné vzdělávání v oblasti automotive
  • Práci v perspektivní, stabilní a stále se rozvíjející společnosti českého majitele
  • Nové a kvalitně vybavené prostředí
  • Nástup možný ihned

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: DAVO CAR, s.r.o.

Kontakt: Jiřina Ježková

Místo práce: Votice