SPECIALISTA ONLINE MARKETINGU / PRODUKTOVÝ MANAŽER

Společnost Simply You Pharmaceuticals a.s. přináší na globální lékárenský trh moderní farmaceutické a parafarmaceutické produkty. Jsme největší společností v segmentech doplňků stravy, farmaceutické kosmetiky a zdravotnických prostředků na českém lékárenském trhu.

Výrobce a distributor kvalitních doplňků stravy, farma-kosmetiky a zdravotnických prostředků, jedna z nejvýznamnějších společností na trhu a zároveň jeden z největších zadavatelů reklamy u nás, v jehož portfoliu jsou značky jako Ocutein, Stopkašel, Priessnitz, Mentholka, DonnaHAIR, Elasti-Q, PLANTHÉ, Clavin, ArginMax, Ive, DIAMizin Gurmar, Pssst!, Vlasové hnojivo, Lipoxal a další...

hledá kandidáta/kandidátku na pozici:

Náplň práce:

  • online marketing: spoluzodpovědnost za správu a rozvoj online marketingových aktivit našich značek, webů a e-shopů; koordinace příp. správa a vyhodnocování PPC kampaní, sociální sítě, influencer marketing, email marketing atd.,
  • produktový marketing: návrh a úspěšná implementace marketingových a obchodních strategií svěřených produktů; tvorba a řízení finančních plánů a rozpočtů svěřených produktů, zodpovědnost za celkový hospodářský výsledek produktů,
  • spolupráce s kolegy z ostatních oddělení napříč společností (výroba, kvalita, obchod).

Požadujeme:

  • zkušenosti z online marketingu podmínkou,
  • výhodou jsou znalosti a zkušenosti z produktového marketingu, ideálně v rychloobrátkovém sektoru, nejlépe ze segmentů doplňků stravy, farmacie, kosmetiky či potravin,
  • samostatnost, kreativitu, pozitivní myšlení, iniciativu, časovou flexibilitu, velmi dobré komunikační, organizační a analytické schopnosti,
  • min. SŠ vzdělání + praxe, nebo VŠ vzdělání,
  • znalost MS Office, ŘP sk. B, anglický jazyk výhodou.

Nabízíme:

  • perspektivní práci v úspěšné společnosti, jejíž oblíbenost hodnotí na webu Atmoskop.cz i sami zaměstnanci velmi kladně a nadprůměrně,
  • atraktivní a motivující finanční ohodnocení odpovídající Vašemu pracovnímu výkonu, kvalifikaci a praxi,
  • plný úvazek s pružnou pracovní dobou,
  • osobní automobil, notebook, mobilní telefon, cílené vzdělávání a další firemní benefity.

Nástup: ihned nebo dohodou.

Místo výkonu práce: Vítkov, okres Opava.

Firma: Simply You Pharmaceuticals a.s.

Kontakt: Lenka PLAŠILOVÁ
Oderská 2, 749 01 Vítkov

Místo práce: Vítkov

Poznámka: vhodné pro absolventy