SPECIALISTA SVAŘOVACÍ ROBOTECHNIKY (40-45.000 KČ)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte zkušenosti s programováním svařovacího robota a chcete být klíčovou součástí dynamického týmu? Hledáte stabilní zaměstnání a možnost neustálého profesního růstu? Jste ochoten pracovat ve třísměnném provozu? Pak jste to Vy, koho hledáme! Zašlete nám Váš životopis!

Dynamická společnost hledá posilu na pozici:

Náplň práce

  • Práce s výrobní dokumentací
  • Aktivní účast v prostoru výroby
  • Navrhování nápravných opatření pro zlepšení procesů
  • Úzká spolupráce s ostatními členy týmu
  • Respektování technologických pravidel na pracovištích s roboty
  • Spoluúčast na projektovém plánování

Nabízíme

  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Stabilní a moderní prostředí
  • Profesní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Lokalitu: 15 min od Plzně

Požadujeme

  • SŠ vzdělání strojírenského zaměření - výhodou
  • Praxe s programováním svařovacího robota
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Zkušenosti s modelováním 3D
  • Zodpovědnost, pečlivost, týmovost
  • Ochota práce ve třísměnném provozu
  • ŘP sk. B

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Barbora Křížkovská
Jurečkova 18, 702 00 Ostrava

Telefon: +420 775787069

Kód: 53505

Místo práce: Plzeňský kraj