Specialista pro systémy řízení Týn nad Vltavou

Požadujeme

- vzdělání s technickým zaměřením na počítačové, informační nebo řídící technologie

- znalost v oblasti vývoje softwaru, např. v jazyce C#, C++, Assembler, SQL, nebo alespoň částečná zkušenost v oblasti programování

- minimálně komunikativní znalost anglického jazyka

- schopnost práce v týmu a ochota cestovat a pracovat v nadnárodních týmech

Nabídka

- 13.mzda

- 5 týdnů dovolené

- měsíční příspěvek na penzijní připojištění Kč 1000,-

- příspěvek na stravné Kč 100,-/den.

- školení on-line, při práci i v zahraničí (USA).

- služební cesty do zahraničí

Pracovní náplň

- poskytovat podporu při provozu a údržbě ASŘ zařízení.

- podpora při řešení problémů s nebezpečnostními systémy N1E kategorie ASŘ HW a SW.

- provádění pravidelné diagnostické analýzy systémů N1E nebezpečnostní kategorie ASŘ.

- poskytování analýz stavu systémů N1E nebezpečnostní kategorie ASŘ a podpora dlouhodobého programu podpory a zastarávání postižených systémů

- vypracovávání postupů údržby a instalace dle požadavků firmy

- poskytování podpory testování nového softwaru a změn konfigurace

- poskytování podpory zahraničním I&C projektům

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Týn nad Vltavou