SPECIALISTA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK | 45.000 Kč, Praha 3

Již 24 let pro klienty vyhledáváme zaměstnance na pozice v managementu, obchodu, technické a administrativní pozice, specialisty různých oborů. Databáze ANEX a široká personální inzerce.

Pro významného klienta, společnost zabývající se prodejem a servisem zdravotnické techniky, hledáme specialistu/ku veřejných zakázek.

Náplň práce: Příprava dokumentace k nabídkám do veřejných zakázek dle zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek. Komunikace s dodavateli a příprava smluv, komunikace se zákazníky, fakturace zboží, dokumentace k realizaci zakázek, evidence obchodních případů a další administrativní úkoly, úzká spolupráce s týmem obchodních zástupců.

PROSÍME, ABY SE HLÁSILI JEN TI UCHAZEČI, KTEŘÍ MAJÍ PROKAZATELNOU ZKUŠENOST S VEŘEJNÝMI ZAKÁZKAMI DLE ZÁKONA 134/2016 Sb.

Očekáváme:

  • SŠ/VS vzdělání
  • praxi ve veřejných zakázkách
  • komunikativní znalost AJ (převážně písemná komunikace)
  • zkušenosti s administrativou
  • samostatnost, aktivní přístup a zodpovědnost
  • příjemnou komunikativní osobnost
  • uživatelskou práci MS Office, tabulky
  • přivítáme reference a foto

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • nástupní mzdu 40 - 45.000 Kč
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnu dovolené
  • práci v příjemném kolektivu
  • vzdělávání a osobní rozvoj
  • příspěvek na stravování
  • nadstandardní preventivní zdravotní péči
  • 50% slevu do 4* wellness hotelu v horách
  • firemní akce a aktivity
  • perspektivu v rostoucí dynamické společnosti

Firma: ANEX personální agentura, Věra Pietrasová

Kontakt: Věra Pietrasová

Telefon: 608080078

Kód: 547

Místo práce: Praha 3