Specialista výroby

Společnost s mezinárodní působností

AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o.,

hledá nové spolupracovníky.

Zabýváme se výrobou, povrchovou úpravou a kompletací plastových komponentů do interiéru osobních vozů pro značky jako je Audi, VW a Škoda.

Nabízíme:

·        stabilní zázemí zahraniční společnosti

·        dobré platové podmínky

·        možnost dalšího osobního i profesního rozvoje

·        příspěvek na stravování, benefit program, příspěvek na penijní připojištění

·        nástup možný ihned

Operátor ve výrobě:

Požadavky: SOU, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost a pracovitost, zkušenosti z výrobních firem

Náplň práce: obsluha vstřikovacích lisů, výrobních a montážních linek, kontrola plastových dílů

Firma: AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o.

Kontakt: M. Tobiášová

Telefon: 777676428

Místo práce: Velký Osek

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 20000 - 29000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé