SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU| ASPIRACE NA TEAM LEADERA

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máte zkušenost se zákaznickým servisem ve výrobní společnosti? Komunikujete v AJ s přehledem? Máte aspiraci stát se do roka Team leaderem? Pak hledáme právě Vás

Co Vás čeká a nemine?

  • Efektivní emailová a telefonická komunikace se zahraničními klienty a partnery.
  • Rychlé a bezchybné zpracování objednávek s důrazem na detail.
  • Zodpovědné a vstřícné vyřizování poptávek a individuálních požadavků.
  • Profesionální a efektivní řešení reklamací v souladu s reklamačním řádem.
  • Pravidelná aktualizace a údržba kmenových dat zákazníků.
  • Příprava základních reportů a přehledů o aktivitách zákaznického servisu.
  • Popřípadě vedení a motivace týmu v budoucnu

NABÍZÍME

  • odměny a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na rekreaci
  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • sick day
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a v případě potřeby i příspěvek na relokaci
  • zvýhodněné půjčky zaměstnanců
  • zdravotní péče - očkování

POŽADUJEME

  • Alespoň 2 roky zkušeností v zákaznickém servisu ve výrobních společnostech
  • Plynulá angličtina (slovně i písemně).
  • Další jazyk výhodou.
  • Zkušenosti s MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Velmi dobré vyjadřovací schopnosti.
  • Silná orientace na zákazníka a obchod.
  • Schopnost samostatného rozhodování.
  • Základní znalost SAP výhodou ale rádi Vás zaučíme

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 417 662 810

Kód: 8-6-405820-2

Místo práce: Ústecký kraj