SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S NJ (S HOME OFFICE)

PERASPERAgroup je boutique executive search kancelář zaměřená na vyhledávání odborníků a talentů v oblasti výroby, IT, logistiky či obchodu. HLEDÁME PRO VÁS HVĚZDY JIŽ 10 LET.

Pro našeho klienta, logistickou společnost sídlící poblíž Plzně, hledáme zajímavé kandidáty/ kandidátky, kteří/ které se připojí k týmu v roli Specialisty zákaznického servisu s NJ.

Pokud máte schopnost komunikovat v němčině a zároveň máte rádi pocit, když je za Vámi odvedená práce vidět, tato pozice je pro Vás ideální.

Náplň práce:

  • řešení dotazů a problémů zákazníků s ohledem na specifika logistiky
  • správa zakázek a tvorba kalkulací
  • spolupráce s dalšími odděleními pro rychlé řešení zákaznických požadavků
  • udržování a aktualizace informací v databázi
  • optimalizace procesů

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost v oblasti zákaznického servisu výhodou
  • základní znalost logistiky je vítána, ale není nezbytná
  • komunikativní znalost německého jazyka podmínkou
  • schopnost pracovat v dynamickém prostředí a rychle se přizpůsobit změnám

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci v rostoucí společnosti
  • konkurenceschopné platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • roční bonusy až do výše měsíční mzdy
  • příspěvek na stravování
  • až 2 dny v režimu home office
  • flexibilní pracovní dobu
  • školení i jazykové kurzy v pracovní době
  • příjemné pracovní prostředí v profesionálním týmu
  • a další..

Pokud si myslíte, že tato pozice odpovídá Vašim schopnostem a aspiracím nebo se jen chcete dozvědět více, zašlete nám, prosím, svůj životopis.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Firma: Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. - PERASPERAgroup

Kontakt: Helena Korsová
Husova 722/13, 30100 Plzeň

Telefon: 702143288

Místo práce: Plzeň

Poznámka: vhodné pro absolventy