SPRÁVA BUDOV ADMINISTRATIVA (30-45.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Baví Vás stavařina, administrativa a Excel? Chcete pracovat jako Správce budov ve výrobní společnosti? Zařizovat, zajišťovat technické záležitosti a spravovat dokumentaci? Pošlete nám životopis na pozici SPRÁVA BUDOV ADMINISTRATIVA (30-45.000 Kč)!!!

Náplň práce

  • Vedení technických dokumentací
  • Správa s zajištění oprav
  • Kalkulace a cenové nabídky
  • Kontrola termínů, harmonogramů
  • Dodržování BOZP a PO
  • Správa a zajištění revizí
  • Reporty, analýzy, návrhy na zlepšení

Nabízíme

  • Stabilní prosperující společnost
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Bonusy
  • Dotované stravování
  • Připojištění
  • Lokalitu Teplice

Požadujeme

  • SŠ stavební obor
  • Anglický jazyk výhodou
  • Praxe výhodou
  • Znalost stavebních materiálů a norem
  • Čtení technické dokumentace
  • Cenové kalkulace, revize
  • MS Excel
  • Pečlivost, samostatnost, organizační a komunikační dovednosti

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Kateřina Dytrtová
Špitálské náměstí 3517/1a, 400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 778407991

Kód: 55747

Místo práce: Ústecký kraj