Správce kmenových dat SAP Český Krumlov

Požadujeme:

  • schopnost komunikovat v angličtině
  • předchozí zkušenost ve výrobní firmě
  • flexibilita a odolnost vůči stresu
  • vynikající komunikační dovednosti

Pracovní náplň:

  • odpovědnost za optimální systémové řízení logistického procesu firmy
  • koordinace a řízení správného užívání systému SAP v logisitckém oddělení jako klíčový užívatel
  • koordinace a řízení správného zadávaní dat do QAD při změnových řízeních, náběhu nových projektů
  • spolupráce a systémové řízení procesů v EWM, koordinace řešení vzniklých problémů
  • odpovědnost za implementaci a řízení změn v systému EWM
  • odpovědnost za vyhotovení měsíčních reportů a požadovaných kalkulací
  • analýza a koordinace optimálních skladových zásob
  • příprava podkladů a vypracování pracovních postupy a směrnic, zpracování a příprava podkladů pro audity a certifikace
  • spolupráce s ostatními odděleními na řešení systémových problémů, spolupracuje na optimalizaci systémových nastavení
  • příprava podkladů pro vyhlášení pravidelných a řádných inventur, těchto inventur se aktivně zúčastňuje

Nabídka:

Pracovní smlouva na dobu neurčitou

13. mzda

Závodní stravování (obědy a večeře) ZDARMA.

Odměny a příplatky za přesčasovou práci nad rámec Zákoníku práce

Příspěvek na dojíždění

Další prémiové složky

Příspěvek na penzijní a životní pojištění

Pravidelné odměny (dovolená, Vánoce a roční bonus)

Příspěvek na kulturu, zdraví a sport ve výši 4.500, - Kč/rok

ŠKODA AUTO zvýhodněné ceny

Bonus pro pracovních a životních výročích, narození dítěte

Zvýhodněné tarify pro blízké, rodinné akce a výlety

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Český Krumlov