Statik železobetonových konstrukcí

Náplň práce

  • Tvorba statických návrhů konstrukcí ve všech stupních projektové dokumentace
  • Kontrola projektové a výrobní dokumentace, dohled na správnost konstrukce ze statického hlediska
  • Ovládání grafického softwaru (Auto CAD, výhodou znalost REVIT, TEKLA)
  • Statická podpora pro ostatní oddělení v rámci projekce
  • Komunikace se zákazníky, projektanty, statiky
  • Práce s termínovým plánem

Požadavky a předpoklady

  • VŠ stavebního směru se zaměřením na statiku
  • Ovládání statického softwaru (výhodou znalost SCIA, není podmínkou)
  • Samostatnost, důslednost, komunikativnost
  • Chuť a ochota učit se novým věcem
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba (po zaučení možnost práce v částečném režimu práce z domova nebo v externí kanceláři)
  • Mzdové ohodnocení 34 000 - 45 000 Kč (základní mzda, osobní ohodnocení)
  • Půlroční firemní bonus – ročně 26 000 Kč
  • Odměny k životním a pracovním výročím
  • Dotované stravování
  • 25 dní dovolené
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu GOLDBECK
  • Profesní růst

Místo výkonu práce

Vrdy

Firma: GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Kontakt: Simona Procházková
Chrudimská 42, 285 71 Vrdy

Telefon: 770174755

Místo práce: Vrdy