STAVBYVEDOUCÍ-JESENÍK

Pro našeho klienta, stavební společnost se sídlem ve Zlíně, působící na trhu od roku 1990 a zajišťující kompletní stavební dodávky v rozsahu 50-300 milionů korun, hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavbyvedoucího pro projekt rekonstrukce rekreačního objektu v Jeseníku. Láká Vás práce v terénu a komunikace s lidmi? Chcete se podílet na realizaci zajímavých projektů v regionu Moravskoslezského a Olomouckého kraje? Pokud chcete za svou prací vidět výsledky, které dělají radost, pak jste možná ideální člověk pro našeho klienta a klient ta pravá firma pro Vás!

Náplň práce:

  • Koordinace a řízení prací na stavbě o velikosti ve finančním vyjádření 50-300 mil. Kč
  • Komunikace se subdodavateli, kontrola kvality práce subdodavatelů na stavbě
  • Organizační schopnosti
  • Materiálové a technické zásobování stavby
  • Odpovědnost za dodržování BOZP na stavbě

Požadujeme:

  • Zodpovědného, spolehlivého a samostatného kolegu, který se rád a rychle učí
  • Minimálně SŠ vzdělání stavebního směru
  • Praxi v obdobné pozici (práce v terénu na realizacích zakázek)
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Komunikační schopnosti, flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny “B“
  • Autorizace výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v menším sehraném kolektivu
  • Individuální přístup
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
  • Čtvrtletní prémie a další prémiové ohodnocení dle výsledků stavby
  • Hrazení cestovních nákladů, případná možnost služebního automobilu
  • Příspěvek na stravování
  • 25dnů dovolené
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Služební mobilní telefon s výhodným datovým tarifem i pro osoby blízké
  • Místo výkonu práce Olomoucký kraj –  region Jeseník
  • Nástup možný IHNED nebo po DOHODĚ

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35, 628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Jeseník