Stavbyvedoucí (M/Ž) - zajímavý plat, roční bonusy, příspěvek na připojištění, sl

Do naší dynamické stavební společnosti s mezinárodní působností přijmeme nové stavbyvedoucí pro pozemní, mostní a železniční stavební projekty!  Připojte se k nám a využijte široké nabídky atraktivních benefitů a možností profesního růstu, které naše společnost poskytuje.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Roční bonusy
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Výuka německého jazyka na pracovišti
  • Možnost odborného školení a vzdělávání
  • Teambuildingy a další firemní akce
  • Jistota u stabilní společnosti se zahraniční účastí
  • Možnost zajistit dočasné ubytování v místě stavby
  • Slevy na nákup stavebního materiálu a nového vozidla
  • Stravné při přenocování v rámci stavebních projektů

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Vedení stavebních prací a podpora vedoucího projektu
  • Koordinace prací zhotovitelů
  • Kontrola dodržování BOZP, kvality provedených prací a harmonogramů
  • Kontrola zjišťovacích protokolů a fakturace zhotovitelů
  • Práce v týmu na stavbě v rámci celé ČR (dle projektů)

Co od Vás požadujeme?

  • Minimálně SOU vzdělání stavebního směru
  • Praxe na obdobné pozici
  • Řidičský průkaz sk. B

Pokud ve Vás naše pracovní nabídka probudila zájem, zašlete nám svůj životopis. Budeme se těšit na Vaši odpověď a na navázání spolupráce, která přinese na svět unikátní stavební projekty!

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Daniel Huk
Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6 – Hradčany

Telefon: 606048202

Kód: 448578

Místo práce: Plzeň