Stavební dělník, řidič

Společnost poskytující služby v oblasti správy a údržby silnic, světelné signalizace, veřejného osvětlení, mostů či kolektorů.

Náplň práce:

  • Dělnické práce v oblasti dopravních staveb
  • Přípravné stavební a manuální práce na stavbě, Ostrava a okolí

Požadavky:

  • Minimální vzdělání: základní, popř. vyučen v oboru
  • Řidičský průkaz skupiny B, C, = podmínkou, sk. E = výhodou, u řidičů skupiny C = řízení nákladních automobilů, podmínkou platný profesní průkaz
  • Vazačský, strojnický průkaz aj. výhodou – u nás možnost doškolení
  • Fyzická zdatnost, manuální zručnost, pracovní samostatnost a zodpovědnost
  • Časová flexibilita, ochota učit se novým věcem, schopnost pracovat v kolektivu

Praxe: praxe výhodou

Nástup: dle domluvy, doba určitá 1 rok - s možností prodloužení

Nabízíme:

  • náborový příspěvek až 45.000 Kč
  • kvalitní zázemí solventní a úspěšné společnosti, seriózní jednání
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 dnů dovolené navíc
  • závodní stravování
  • vzdělávací kurzy a školení

Firma: Ostravské komunikace, a.s.

Kontakt: Lucie PASTRŇÁKOVÁ
Novoveská 1266/25, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Telefon: 595621432

Místo práce: Ostrava Mariánské Hory