Stavební mistr

Co vás čeká

Hledáme zkušeného stavebního mistra v oblasti pozemních staveb ale i

Hledáme zkušené stavební řemeslníky - zedník, fasádník, obkladačna živnost nebo trvalý pracovní poměr na pozemní stavby - Ostrava a okolí.

Náplň práce MISTRA• koordinace a organizování pracovníků podle pokynů stavbyvedoucího,• sledování způsobu a postupu stavby v souladu se zachováním bezpečnosti a ochrany zdraví při práci,• provádění dohledu nad výkonem stavebních prací v souladu s harmonogramem prací,• čtení stavebních výkresů,• realizace výkonů dle stavební dokumentace a jejich evidence ve stavebním deníku,• odpovědnost za pořádek na pracovišti, na staveništi a efektivní využití strojů,• komunikace se stavbyvedoucím a přípravářem.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • manuální dovednost
  • důslednost, preciznost
  • chuť pracovat s vysokým nasazením
  • zkušenost s pozemními stavbami
  • • umět číst stavební výkresy
  • • umět samostatně organizovat stavební práce
  • • rozhodnost

Co vám můžeme nabídnout

• silné zázemí úspěšné stavební společnosti, která neustále expanduje• stabilní práci• služební notebook, mobil• motivující finanční ohodnocení• odměny při pracovních jubileích• možnost osobního a profesního rozvoje• firemní teambuildingy (společenské a sportovní akce)• firemní den zdraví• otevřenou a neformální firemní kulturu• káva a nápoje na pracovišti jsou samozřejmostí• narozeninové a vánoční dárky• a jiné zaměstnanecké benefity, které potěší

Firma: KAMI PROFIT, s.r.o., odštěpný závod

Kontakt: Mgr. Jana BESEDOVÁ
Spojů 835/2, 708 00 Ostrava

Telefon: +421905241618

Místo práce: Ostrava