Strážce vstupní brány Olomouc

O nás

Nabízíme služby v oblasti komerční bezpečnosti. Zajišťujeme převážně ostrahu obchodních center a prodejen velkého a malého retailu, ale své služby poskytujeme i klientům z oblasti kancelářských budov nebo průmyslových podniků. Stále rozšiřujeme náš pracovní tým zejména na střežených objektech. Přidejte se k nám.

Náplň práce:

  • Kontrola vozidel i osob na vstupní bráně do areálů
  • Pochůzková činnost v noci, kontrola oplocení.
  • Ochrana majetku klienta
  • Obsluha technologii na vstupní bráně
  • nástup polovina listopadu 2023 – výběrové řízení

Co od Vás očekáváme:

  • Trestní bezúhonnost
  • Chuť pracovat
  • Fyzickou a psychickou odolnost
  • Ochotu pracovat ve 12 h směnách (D/N)
  • Zkušenosti v bezpečnostní službě – výhodou, ne však podmínkou
  • Týmového ducha, chuť učit se novým věcem
  • certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou – POMŮŽEME ZAJISTIT

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaměstnání na DPP/DPČ/HPP
  • individuální přístup při plánování směn
  • dlouhodobé uplatnění
  • vyplácení týdenních záloh
  • kompletní uniformu a příspěvek na obuv
  • stravenkový paušál

Firma: ABI Special s.r.o.

Kontakt: Lucie Richmanová
Cimburkova 4, 612 00 Brno

Telefon: +420 720 956 055

Místo práce: Olomouc

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp