Strážný/á ve Frýdku-Místku (vhodné pro invalidní důchodce)

Společnost VKUS-BUSTAN s.r.o. byla založena v srpnu 2004 a v současné době patří k předním dodavatelům bezpečnostních a úklidových služeb a je významným zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením. Portfolio našich zákazníků tvoří orgány státní správy a samosprávy, sociální a zdravotnická zařízení a řada soukromých firem z různých odvětví průmyslu a obchodu. V návaznosti na skutečnost, že provádíme ostrahu řady státních institucí, prošla společnost VKUS-BUSTAN s.r.o. v roce 2006 úspěšně náročnou prověrkou Národního bezpečnostního úřadu na stupeň utajení “ Důvěrné „. V rámci rozšiřování podnikatelských aktivit provozuje společnost i velkoobchodní a maloobchodní činnost se zaměřením na dodávky čistících a úklidových prostředků, hygienických potřeb, ochranných pracovních pomůcek, OOPP, kancelářských potřeb, výpočetní techniky apod.

Nabízíme práci, která je vhodná pro invalidní důchodce v rámci zajištění strážní a recepční služby na pracovišti ve Frýdku-Místku.

Jak budete pracovat (pracovní doba)

  • práce na plný úvazek (32,5 hod./týden),
  • práce dle plánu směn (cca. 12 směn za měsíc),
  • ranní a noční 12ti hodinové směny,
  • nepřetržitý provoz.

Co budete dělat:

  • práce v týmu 5ti strážných,
  • podávání informací klientům,
  • spojování telefonních hovorů,
  • sledování obrazu kamerového systému,
  • krátká a fyzicky nenáročná obchůzková činnost,
  • jednoduchá písemná evidence.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • certifikát strážný (výhodou) nikoli podmínkou - je možnost jej u nás absolvovat
  • komunikační schopnosti
  • základní znalost práce na počítači
  • důslednost, flexibilnost, vstřícnost, loajalita

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení v průměru od 117 - 135,- Kč / hod.
  • výplata mzdy v pevných termínech a to na účet nebo složenkou
  • zázemí stabilní a specializované firmy
  • možnost profesního růstu
  • individuální a lidský přístup ke každému zaměstnanci

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Firma: VKUS-BUSTAN s.r.o.

Kontakt: Pavel Drabina

Telefon: +420 724 153 147

Místo práce: Frýdek-Místek

Poznámka: vhodné pro osoby ztp