Strážný - řidič oddělení vězeňské stráže Vazební věznice Liberec

Vazební věznice se nachází v centru města Liberce, kam je dobrá dopravní dostupnost. Jedná se historickou budovu, která je zrekonstruovaná, interiér působí příjemně a vnitřní zařízení plně odpovídá současným trendům.

Požadavky: státní občan ČR, věk nad 18 let, minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou, zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost k výkonu služby, trestní bezúhonnost, řidičské oprávnění skup. B, D

Pracovní náplň: Výkon strážní služby ve vazební věznici (střežení objektů vazební věznice), řízení služebních vozidel a eskortních autobusů

Nabídka: náborový příspěvek 75.000,- Kč, 30 dní dovolené, příspěvky z Fondu kulturních a sociálních potřeb  penzijní připojištění a výhodněné stravování (zajištěno ve vazební věznici), posilovna v místě výkonu služby, výhled renty a možnosti čerpat ozdravné pobyty zdarma v našich zotavovnách

Poznámka: v případě zájmu nutno dodat strukturovaný životopis

Firma: Vězeňská služba České republiky - Vazební věznice Liberec

Kontakt: Veronika NÁHLOVSKÁ
Vazební věznice Liberec – Pelhřimovská 347/3, 460 62 Liberec 2

Telefon: 482426270

Místo práce: Liberec

Poznámka: vhodné pro absolventy