STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG

Jsme evropským centrem výroby nádrží a náročných částí strojů a zařízení. Naše práce je pro svoji kvalitu uznávána těmi nejnáročnějšími zákazníky v Evropě, ale i např. Austrálii, Japonsku a USA. Naše zakázky nepodléhají krizím ani ekonomickým výkyvům a jako ryze česká firma podporujeme rozvoj průmyslu v našem regionu.

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání strojírenského směru
  • přehled v oboru
  • schopnost technického vyjadřování
  • samostatnost
  • zodpovědnost
  • odolnost vůči stresu
  • znalost svařovacích automatů a poloautomatů - výhodou
  • znalost práce na PC (Word, excel, internet)

Náplň práce:

  • Vypracovává v plném rozsahu technologické postupy výroby součástí včetně určení technologie dělení, sváření, obrábění, povrchové úpravy a montáže.
  • Provádí technické normování jednotlivých operací podle platných zásad.
  • Provádí rozbory výkonových norem a sleduje plnění výkonových norem dle dílem a pracovišť.
  • Vyřizuje reklamace výkonových norem podle zásad daných organizační směrnicí  ISO

Nabízíme

  • Stabilní a perspektivní zaměstnání
  • Odborný a kvalifikační růst
  • Smluvní mzdu + Osobní ohodnocení
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Možnost firemního stravování s
  • Možnost ubytování ve firemní ubytovně

Firma: BAEST Machines & Structures, a.s.

Kontakt: Petra Smolíková
Černoleská 1930, 25601 Benešov u Prahy

Telefon: 722711200
722711200

Místo práce: Benešov

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy