Strojní údržbář /Technik automatických strojů m/ž Písek

Požadujeme

Vyučení technického směru

Orientace ve výkresové dokumentaci

Vyhláška 50/1978 §5 nebo §6 výhodou

Znalost základů anglického jazyka výhodou

Pracovní náplň

Přímá podřízenost vedoucímu technologie.

Zajišťování obsluhy a seřizování montážních zařízení automatických strojů.

Starost se o plánování výroby na přidělených strojích + dodržení termínu dodaní.

Odstraňuje poruchy na přidělených strojích.

Sledování, zápis a vyhodnocování efektivity přidělených strojů.

Vytváření “Požadavky na změny“ (návrhy na zlepšení).

Podle potřeby:

Seřizování a nastavování výrobní technologie.

Provádění mechanické, elektro a pneumatické opravy u strojů, montážních a robotických linek.

Provádění preventivní a prediktivní údržby na strojních zařízení.

Práce ve dvousměnném provozu na plný úvazek od 6:00 – 14:00 a 14:00 – 22:00.

Nabídka

Pracovní poměr na dobu neurčitou

Měsíční bonus až do výše 11% mzdy.

Roční a pololetní odměny až do výše 13. platu.

Stravný paušál v hodnotě 115,- Kč/den.

Odměna za odpolední směnu: 30Kč/ hodina.

Měsíční příspěvek 500,-Kč k penzijnímu připojištění.

Věrnostní příspěvek po každých odpracovaných 5 let – 5.000,- Kč

Benefitní karta: 12.000,- / rok

5 týdnů dovolené

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Písek