Strojní úklid - vyhrazeno pro ID - práce ve večerních hodinách (Brno - střed)

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost s 25letou historií a významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb a dalších speciálních služeb nejen pro průmyslové provozy, ale také kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, obchody, banky nebo hotely a to v rámci celé České republiky i Slovenska. Jsme členem Hospodářské komory a držiteli řady ISO norem.

Místo je vyhrazeno pro invalidní osoby - podmínkou.

Náplň práce: strojní úklid kuchyněk, jídelny a sociálních zařízení.

Pracovní doba: pondělí až pátek,18:30 až 22:30 hod. (po dohodě s vedoucím pracovníkem lze stanovit individuální začátek i konec směny).

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nabízíme: práci na HPP na zkrácený úvazek (nelze brigádně na DPP).

Mzda: 116,10 Kč/hod. + odměny + náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.

Nástup: ihned.

Místo výkonu práce: Brno - střed, Nové sady

Firma: CLEANCAT s.r.o.

Kontakt: Marcela RÁKOVÁ
Keramická 602/19, 711 00 Ostrava - Hrušov

Telefon: 596223724

Místo práce: Brno - střed