STROJNÍK (27-32.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Hledáme kandidáty na pozici Strojník-Seřizovač! Pro absolventy zaručuje odborné zaučení v zajímavém a stále rozvíjejícím oboru! Ty zkušenější se mohou podílet na návrzích nových materiálů a postupů! Pokud máte zájem zašlete nám Váš životopis!!!

Mezinárodní společnost hledá šikuly na pozici. STROJNÍK (27-32.000 Kč)

Náplň práce

  • Obsluha, seřizování, údržba a řízení chodu výrobních linek
  • Seřizování linek a kontrola kvality, odstraňování závad
  • Podílení se na zkoušení nových materiálů a postupů
  • Řešení a odstraňování technických problémů

Nabízíme

  • Zaměstnání na HPP s dlouhodobou perspektivou
  • Zajímavou a pestrou práci
  • Kvalitní zaškolení od zkušených kolegů
  • Profesní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené, dotované stravování, penzijní připojištění atd.
  • Možnost nástupu IHNED

Požadujeme

  • Vzdělání technického typu
  • Praxi z výroby výhodou
  • Zkušenosti s drobným seřizováním strojů
  • Znalost technické dokumentace
  • Chuť pracovat na směny (8h)

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Nikola Benešová
Špitálské náměstí 3517/1a, 400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 775787077

Kód: 52916

Místo práce: Ústecký kraj