Strojník - bagrista

Skupina GC GROUP, skupina společností zaměřující se na výrobu, dodávky a servis technologií a komponentů pro energetiku a průmysl,hledá nové zaměstnance na pozici Strojník - bagrista.

Co Vás čeká?

  • Obsluha bagrů (kolové traktorbagry, pásové do 5 t) – stavby inženýrských sítí, zejména plynovodů
  • Provádění zemních a souvisejících stavebních prací
  • Práce v Novém Jičíně a okolí

Co od Vás očekáváme?

  • strojnický průkaz - obsluha pásových nebo kolových rypadel
  • ŘP sk. B, výhodou pro Vás bude ŘP sk. C + profesní průkaz
  • aktivní přístup k práci a ochotu učit se novým věcem
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • fyzická zdatnost, zručnost

Co Vám nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • volné víkendy
  • stabilní a dlouhodobé pracovní místo
  • zajímavou práci v příjemném a přátelském kolektivu
  • možnost osobního růstu, profesní kurzy
  • motivující finanční ohodnocení
  • 23 dnů dovolené
  • další benefity

Firma: GASCONTROL, společnost s r.o.

Kontakt: Pankrác Pavelek

Telefon: +420 724 864 228

Místo práce: Nový Jičín