Svářeč CO2

Hledáme na zajímavou pozici kolegu, který se nebojí výzev ve světě zaměřeném na strojírenství.

Náplň práce:

  • svařování kovových dílců
  • kontrola správnosti svárů
  • dvousměnný provoz

Požadujeme:

  • průkaz základního kurzu svařování metodou Z-M1 (ZK 135 W01)
  • vyučení ve strojírenském oboru výhodou
  • pečlivost, manuální zručnost
  • praxe vítána

Nabízíme:

Zajímavou práci s motivujícím ohodnocením + další měsíční odměny dle firemních kritérií, roční benefity, stravenky, sick days, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích.  Poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, ubytování ve firemní ubytovně, zajišťujeme stravování na pracovišti.

Výši mzdy ovlivní délka praxe a zkušenosti v oboru. Po zapracování je předpokladem změna pracovního poměru na dobu neurčitou.

Firma: MEVA a.s.

Kontakt: Ing. MARCELA HADRAVOVÁ
Na Urbance 632, 413 13 Roudnice nad Labem

Telefon: 416823282

Místo práce: Roudnice n.L.

Poznámka: vhodné pro absolventy