Svářeč

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici   „SVÁŘEČ“

Čím nás zaujmete:

  • znalostmi a zkušenostmi se svařováním (certifikace dle ČSN EN ISO 9606-1, metoda 135 a 141)
  • znalostí a orientací v technické dokumentaci
  • svojí spolehlivostí, samostatností, ochotou spolupracovat, chutí a vůlí učit se a rozvíjet

Náplň práce:

  • ruční svařování dílů – kusová výroba, menší série
  • čištění a příprava svařovacích ploch
  • zámečnické práce
  • údržba svařovacího zařízení

Co Vám nabídneme:

  • práci na HPP
  • práci v jednosměnném provozu (pouze ranní směna)
  • příplatek za  přesčas 50%
  • roční prémie závislé dle výsledku hospodaření formou  13. platu
  • 25 dní  dovolené ihned
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání ( až 2.500,-Kč/měsíčně  ke mzdě navíc)
  • příspěvek na stravování
  • pracovní oděv včetně obuvi
  • zvýhodněné zaměstnanecké tarify i pro rodinné příslušníky a řada dalších benefitů

Nástup možný IHNED

Firma: ZAKO TURČÍN, spol. s r.o.

Kontakt: Gabriela KUŽÍLKOVÁ
Březnice 363, 760 01 Zlín

Telefon: 774200677

Místo práce: Březnice