SVÁŘEČ (montér plynovodů)

Naše společnost dlouhodobě patří mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele energií. Plynem a elektřinou spolehlivě zásobujeme více jak 425 tisíc odběrných míst. Naše historie je sice nedílně spjata s Prahou, kde lze kořeny plynárenství vysledovat až do roku 1847, ale v současné době poskytujeme zákazníkům své služby po celé České republice. Zároveň patříme mezi stabilní zaměstnavatele nabízející jistotu zaměstnání a spoustu benefitů a zaměstnaneckých výhod.

Hledáme uchazeče, kteří se chtějí stát odborníky v prestižním řemesle... Jste manuálně zruční a nebojíte se manuální práce? Že nemáte zkušenosti z oblasti plynárenství? Vše Vás rádi naučíme...

Co Vás čeká?

  • výstavba ocelových a PE plynovodů a přípojek
  • svářečské a montážní práce na plynovodech

Co Vám můžeme nabídnout?

  • nástupní mzdu včetně benefitů 40.000 Kč
  • příplatky za odbornost nad rámec nástupní mzdy až ve výši 10.000 Kč
  • zaměstnání na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování (závodní restauraci nebo stravenky)
  • benefitní účet zaměstnance v částce min. 21.000 Kč  (lze využít na penzijní připojištění, životní pojištění nebo rozpustit přímo do mzdy)
  • možnost zdarma získat osvědčení nutné pro práci na plynovém zařízení (TIČR, svářečská oprávnění apod.)
  • mimořádné odměny až do výše 50.000 Kč ročně
  • zkrácenou pracovní dobu 37,5 hod./ týdně
  • kartu Multisport
  • parkoviště pro zaměstnance

Koho hledáme?

  • zodpovědného a manuálně zručného pracovníka s výučním listem (obory instalatér, topenář, zámečník, mechanik apod.)
  • výhodou je praxe v montážích a opravách vyhrazených plynových zařízení
  • svářeče s řidičským oprávněním skupiny B
  • osvědčení TIČR výhodou
  • a prostě kolegu, pro kterého je dobrá parta základ :-)

Nástup dle dohody

Pracovní pozice se nachází v dceřiné společnosti Pražská plynárenská Servis distribuce, a. s.

Firma: Pražská plynárenská, a.s.

Kontakt: Ing. Tomáš HÁJEK
U Plynárny 500, 145 08 Praha 4

Telefon: 267175157

Místo práce: Praha, Nymburk, Kladno, Mělník, Kolín, Beroun, Benešov