Svářeč oceli

Renomovaná havířovská společnost s ryze českým kapitálem, výrobce a dodavatel zařízení pro plynárenský průmysl a energetiku, hledá pracovníka na pozici svářeč oceli.

Co vás čeká

  • svařování a pokládky plynovodů VTL, STL, NTL
  • svařování potrubí svařovacími automaty Lincoln Electric Power Wave s 350
  • montáže technologických celků
  • výroba regulačních stanic plynu
  • výroba plnících stanic CNG
  • svařování a montáže produktovodů, průmyslové montáže

Požadujeme

  • platná státní zkouška dle ČSN EN ISO 9606-1 (ČSN EN 287-1)
  • vhodné i dle doplňujících norem PED 97/23/EC a dle ČSN EN 12732
  • požadované metody svařování 111, 141
  • zkušenost se svařováním potrubí, ideálně v oboru plynárenství
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
  • ochotu cestovat
  • řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • stabilní zázemí prosperující společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • 13. mzda po 1. roce zaměstnání
  • bezúročné zápůjčky zaměstnancům
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • vyplácení cestovních diet, příspěvek na stravování či e-stravenky
  • za včasné a dobře odvedené zakázky nadrámcové odměny
  • možnost využití firemního rekreačního zařízení v Komorní Lhotce
  • další firemní benefity

Kontakt:

Mgr. Pankrác Pavelek

pavelek@gascontrol.cz

+420 724 864 228

Firma: GASCONTROL, společnost s r.o.

Kontakt: Pankrác Pavelek

Telefon: +420 724 864 228

Místo práce: Havířov