Svářeč /ka - pouze ranní směna! České Budějovice

Náplň práce:

Svařovací procesy technologií MIG/ MAG případně TIG.

Manuální svařování oceli, hliníku a nerezové oceli.

Odpovědnost za kvalitu sváření, rozměry svařených výrobků, kvalitu výroby.

Dodržování čistoty a pořádku na pracovišti.

Požadavky:

Zkušenosti se svařováním metodami MIG/MAG (TIG výhodou).

Platný svářečský průkaz.

Zkušenosti se svařováním tenkých plechů, hliníku a nerez oceli výhodou.

Zkušenost čtení strojírenské výkresové dokumentace.

Benefity:

Finanční prémie za výkon.

20 dní dovolené a 5 dní věrnostního volna.

Příspěvek na stravování v závodní jídelně v areálu firmy.

Příspěvek na sport a fitness – Multisport karta, Fitness CLUB START 4.

Příspěvek na volný čas a kulturu – Cafeteria 10 000,- Kč ročně.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: České Budějovice