Svářeč/Svářečka / zámečník/zámečnice (PREFA RAŠOVICE a.s.)

Firma PREFA RAŠOVICE a.s. je dceřinou firmou společnosti A-Z PREZIP a.s., která se zabývá montáží prefabrikovaných betonových konstrukcí. Specializujeme se na výrobu železobetonových prefabrikovaných konstrukcí pro skladové haly, administrativní budovy, výrobní haly a další. www.prefarasovice.cz

Hledáme zaměstnance na pozici Svářeč/Svářečka / zámečník/zámečnice (PREFA RAŠOVICE a.s.)

PREFA RAŠOVICE a.s.

  • Firma PREFA RAŠOVICE a.s. je dceřinou firmou společnosti A-Z PREZIP a.s., která se zabývá montáží prefabrikovaných betonových konstrukcí.
  • Specializujeme se na výrobu železobetonových prefabrikovaných konstrukcí pro skladové haly, administrativní budovy, výrobní haly a další.
  • www.prefarasovice.cz

Místo pracoviště:

  • Lípa nad Orlicí 69, 517 21 Lípa nad Orlicí

Pracovní poměr:

  • Práce na plný úvazek

Vzdělání:

  • Střední odborné s výučním listem

Hlavní náplň práce:

  • Výroba kotevních prvků a konstrukcí
  • Sváření CO2 a elektrodou

Požadujeme:

  • Vyučení zámečníkem
  • Svářecí kurz
  • Odpovědnost a kladný přístup k práci

Nabízíme:

  • Jistotu v perspektivní a stabilní firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Mzda:

  • Od 200,- do 220,- Kč/hod.

Kontakt:

  • Martin Pavlišta
  • 605 200 102
  • nabor@azprezip.cz

Firma: A-Z PREZIP a.s.

Kontakt: Martin PAVLIŠTA
Pardubická 326, 537 01 Chrudim

Telefon: 605200102

Místo práce: Lípa nad Orlicí