Systémový administrátor (m/ž)

Fakultní nemocnice Brno, Centrum informatiky, Oddělení systémů, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:

Systémového administrátora (m/ž)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru informačních technologií – vhodné i pro absolventy
  • znalost Windows Server, SQL, Microsoft end point configuration manager (SCCM) - výhodou
  • znalost Windows a Microsoft produktů obecně
  • znalost PowerShell výhodou
  • orientace v ICT
  • samostatnost, iniciativa, zodpovědnost, práce v kolektivu, komunikační schopnosti
  • znalost anglického jazyka min. na úrovni čtení technické dokumentace
  • chuť učit se a rozvíjet, morální a občanská bezúhonnost

Náplň práce:

  • poskytování vzdálené podpory při řešení SW závad
  • správa OS a SW koncových stanic
  • administrátorské a servisní činnosti, distribuce aplikací a doménových politik
  • komunikace s dodavateli HW a SW
  • spolupráce v týmu

Nabízíme:

  • přístup k novým technologiím a spolupráci s Microsoft na zajímavých projektech
  • jistotu zaměstnání a práci pro jednoho z největších zaměstnavatelů v regionu
  • možnost zvyšovat si svoji odbornost v přátelském týmu IT specialistů
  • pravidelná odborná školení
  • možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnancecelou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: ihned nebo dohodou

Platové podmínky: Platy zaměstnanců se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění. Základní plat je dle dosaženého vzdělání a délky praxe. Po zapracování osobního ohodnocení. Bližší informace při osobním pohovoru.

Profesní životopisy zasílejte elektronicky na adresu asistentky náměstka pro informatiku: Lenka Žáková, e-mail: Zakova.Lenka@fnbrno.cz ; tel. 5 3223 2892

Firma: Fakultní nemocnice Brno

Kontakt: Jarmila KOSTOVOVÁ
Jihlavská 340/20, 625 00 Brno - Bohunice

Telefon: 532233297

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro absolventy