TEAM LEADER | ADMINISTRATIVA

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máš zkušenosti s vedením týmu a baví tě administrativa?

Zvládneš se domluvit anglicky?

Skvělé - pak je tato práce přímo pro Tebe!

Náplň práce

  • komunikace se zákazníkem ohledně distribuce produktů
  • práce s Excelem
  • příprava dokladů
  • administrativa spojená s chodem společnosti
  • vedení týmu administrativních pracovnic

NABÍZÍME

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Cafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • školení, kurzy
  • stabilní prostředí silné společnosti
  • věrnostní příspěvky
  • čisté pracovní prostředí

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti s vedením lidí
  • zkušenost na administrativní roli
  • AJ slovem i písmem
  • znalost balíčku MS Office

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)
  • čeština (C2 - expert)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 542 424 521

Kód: 16-1-407041

Místo práce: Znojmo