TEAM LEADER VE VÝROBĚ (30-38.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Hledáme zodpovědného člověka se zkušenostmi z automotive průmyslu, který rád vede lidi. Nadnárodní automotive společnost právě otevírá nábor na pozici TEAM LEADER VE VÝROBĚ (30-38.000 Kč)!!

Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Náplň práce

  • Vedení lidí na linkách
  • Spolupráce na stálém zlepšování
  • Spolupráce s oddělením kvality
  • Školení, koordinace operátorů
  • Reporting

Nabízíme

  • Nadstandardní bonusový systém
  • Možnost růstu
  • Dotované stravování
  • Mezinárodní stabilní firma
  • Lokalita: Okres Teplice

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického směru
  • Praxi z automotive průmyslu podmínkou (min. 2 roky)
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Základy anglického jazyka
  • Komunikativní osobnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (12ky)

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Kateřina Dytrtová
Špitálské náměstí 3517/1a, 400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 778407991

Kód: 53268

Místo práce: Ústecký kraj