TEAMLEADER CALL CENTRA – Týn nad Vltavou

Společnost ATODA hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici Team Leader/Vedoucí týmu pro naší novou pobočku Týn nad Vltavou.

ATODA je společnost s dlouhodobou tradicí, na trhu již od roku 2005. V současné době máme po celé ČR sedm poboček a stále se rozšiřujeme do dalších lokalit.

Jste vůdčí osobnost a máte zkušenosti s vedením lidí?

Umíte efektivně komunikovat s kolegy v týmu i mimo něj a poskytovat zpětnou vazbu podřízeným?

Nebojíte se výzvy a rád/a se pouštíte do nových projektů?

Tak to si budeme rozumět!

Vaše náplň práce

  • Práce s týmem – rozvoj a jeho motivace
  • Pravidelné poskytování zpětných vazeb
  • Práce s výsledky, nastavování plánů a jejich realizace
  • Administrativa a personální agenda

Požadovaný profil

  • Schopnost vést tým několika lidí.
  • Zkušenost s vedením týmu (ideálně v call centru) výhodou
  • Strategické myšlení, schopnost nastavovat cíle a následně hledat cesty k jejich dosažení.
  • Odolnost vůči stresu a proaktivní přístup k práci.
  • Komunikativnost, otevřenost a empatie.
  • Selský rozum a tah na branku
  • Sebemotivace a umění motivovat ostatní.
  • Znalost práce na PC – MS Office (hlavně MS Excel, MS PowerPoint), Outlook

Nabízíme

  • Práce v příjemném pracovním prostředí
  • Zajímavé finanční ohodnocení – fixní složku mzdy + variabilní část
  • Kreativní práci, která vám umožní rozvinout své manažerské dovednosti
  • Sick day
  • Odměna za doporučení nového kolegy

Zaujala Vás naše nabídka?  Zašlete nám svůj motivační dopis a strukturovaný životopis na

e-mail: j.bezemkova@atoda.cz

Firma: ATODA spol. s r.o.

Kontakt: Jitka Bezemková
Lidická tř. 2331/6a, 370 01 České Budějovice

Telefon: 380 900 122

Místo práce: Týn nad Vltavou