Teamleader v logistické společnosti Bor u Tachova

Požadujeme:

Úplné středoškolské vzdělání

Zkušenost s řídící funkcí a vedením týmu

Znalosti principu neustálého zlepšování

Schopnost analyzovat a řešit technické problémy, znalost výrobních předpisů a logistických postupů

Komunikační dovednosti, flexibilita a ochota učit se novým věcem

Znalost práce na PC: MS office, Excel, Outlook

Zkušenost s prací ve WMS programu výhodou

Komunikativní znalost angličtiny velkou výhodou

Nabídka:

Práce na ranní a odpolední směně v nově vzniklé společnosti

Pravidelné měsíční prémie

5 týdnů dovolené

Závodní stravování

Pracovní náplň:

Koordinace pracovního týmu - vedení, rozvoj, komunikace, a motivace zaměstnanců

Koordinace technické přípravy

Zajištění řádného průběhu výroby ve svěřeném úseku

Trvalé sledování a hodnocení produktivity a kvality práce zaměstnanců

Účast na operativních setkáních s vedoucími

Pravidelné vyhodnocování kvality výroby

Spolupráce při zavádění nových výrobních procesů a postupů

Plánování kapacit svěřeného střediska

Spolupráce při analýze neshod a zavádění opravných opatření

Kontrola dodržování BOZP a PO standardů

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Bor u Tachova