Technická podpora staveb/zaměření elektro Jihlava

Hledáme pravou ruku projekt. manažera

  • všestranného technicky zdatného a zručného kolegu /kolegyni se vzděláním v elektrotechnice, který se nebojí ani fyzické ani kancelářské práce, a rád by se realizoval jako technická podpora staveb.

Požadujeme:

Minimálně ÚSO – odborná způsobilost v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. min. §6 - šikovný elektrotechnik se schopností základních elektro úkonů, manuálně zručný a s rozhledem – práce všeho druhu - například zapojení ústředny.

řidičský průkaz sk. B – ochota cestovat

svářečské zkoušky

uživatelská znalost PC – MS Office (Outlook, Word, Excel), základní kancelářská práce

zdravotní způsobilost pro práce ve výškách

samostatnost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení

schopnost a ochota dále se vzdělávat a rozšiřovat kvalifikaci

Pracovní náplň:

Technická podpora při realizaci zakázek přímo na stavbách:

řízení realizace zakázek v rámci ČR dle zadání projektového manažera

samostatné řízení a koordinace montážních prací externích dodavatelů

zajištění a logistika materiálu

provádění základních elektro-úkonů

komunikace se subdodavateli a řešení technických problémů

optimalizace výrobních nákladů a skladových zásob

kontrola průběhu realizace dle projektové dokumentace, zanášení změn do PD, pořizování zápisů do stavebního deníku.

zajištění dílčích předávek včetně vypracování předávacího protokolu

vedení různých typů evidencí (strojů, pracovníků, materiálu, energií…) a související administrativa

Zabezpečení výroby /dílny:

řešení technických problémů

strojní úprava a příprava materiálu

práce s různými druhy hasiv

zabezpečení a evidence skladových zásob

práce s tlakovým zařízením 0 až 300 bar (plynová SHZ)

práce spojené s tlakovými zkouškami systémů SHZ

Nástupní mzda 35.000,- hrubého měsíčně a po zácviku možnost navýšení dle schopností.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Jihlava