Technická příprava výroby

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáme kandidáty na pozici Specialisty optimalizace výroby.

Máte vzdělání technického směru a praxi na pozici výrobního technologa, lean specialisty, specialisty optimalizace, nebo podobné? Ozvěte se nám!

Pracovní náplň

  • Návrhy optimalizace výroby s cílem zvýšit produktivitu a snížit výrobní náklady
  • Zeštíhlování výroby na základě LEAN principů a metod (SMED, VSM, Hoshin)
  • Analyzovat aktuální výrobní proces s cílem optimalizace
  • Tvorba procesních analýz
  • Zavádění nových produktů do výroby
  • Tvorba nákladových kalkulací
  • Tvorba časových snímků, jejich vyhodnocování
  • Tvorba pracovních postupů
  • Práce v systému SAP

NABÍZÍME

  • 13. plat
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky

POŽADUJEME

  • SŠ nebo VŠ v technickém oboru
  • Praxe na obdobné pozici
  • Komunikativní německý nebo anglický jazyk
  • Aktivní znalost MS-Office a SAP
  • Znalost LEAN principů a metod, REFA, kalkulací
  • Ochota cestovat do mateřské společnosti - během zaškolovací fáze (cca. 1 hodina jízdy)

DALŠÍ POŽADAVKY

  • němčina (B1 - středně pokročilý)
  • angličtina (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 109-18-405193-1

Místo práce: Plzeňský kraj