Technický kontrolor České Budějovice m/ž

Požadujeme

Vzdělání technického směru, strojní obor výhodou

Znalost MS Office

Řidičský průkaz sk. B

Výhodou znalost nedestruktivních metod zkoušení (VT, MT, PT)

Nabídka

13. mzda

Měsíční odměny

Flexibilní pracovní doba

Dotované stravování přímo v areálu firmy - závodní jídelna

5 týdnů dovolené

Příspěvek na penzijní připojištění

Odměny za pracovní věrnost firmě

Výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy - mzdové příplatky a dny volna nad rámec zákona

Vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky

Kulturní a společenské akce

Pracovní náplň:

Zodpovědnost za kontrolu technických parametrů výrobků dle plánu jakosti

Kontrola kvality a kompletnosti finálních výrobků

Kontrola výrobků z interních a externích kooperací

Vystavování protokolů z provedených zkoušek

Spolupráce při řízení neshod a reklamací

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: České Budějovice